top prekės

Dienos akcija

Apie mus

Asortimentas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairių statybos įrankių mėgėjams bei profesionalams, taip pat galėsite įsigyti sodo įrankių, skirtų prižiūrėti ir puoselėti jūsų sodybą ar namą. Jei norėsite realiai pamatyti prekę, laukiame Jūsų mažmeninėje parduotuvėje adresu: Vilniaus g. 2 Joniškis. Visos prekės yra tik gerai Lietuvoje žinomų prekinių ženklų.Visom prekėm suteikiame tiek garantinį,tiek po garantinį servisą.

Patikimumas. Garantuojame, kad jums pageidaujant priimsime atgal prekę ir grąžinsime pinigus, jei neįvykdysime sąlygų, kurias skelbėme.
Pas mus atsiskaitysite saugiai ir patogiai. Suteikiame galimybę pasirinkti Jums prieinamiausią atsiskaitymo būdą. Galėsite atsiskaityti tiek grynaisiais, tiek Ūkio banko lizingu, tiek pavedimu ar internetinės bankininkystės sistemų pagalba.

Kokybės garantijos. Prekiaujame tik tais gaminiais, kuriems aptarnauti yra gamintojų sukurtos serviso tarnybos.

Servisas. Esame oficialus Stiga, Solo ,Cub Cadet, Oleo Mac, Echo , Honda, Dedra, Bahco ..... Joniškyje technikos servisas - teikiame tiek garantinį, tiek pogarantinį servisą. Taip pat galime nemokamai pakonsultuoti apie įrankius tel:860048201 arba info@tavoirankis.lt

Dėkojame, kad perkate!
Pagarbiai,

UAB “Tavo įrankis”