top prekės

Dienos akcija

Apmokėjimas

Apmokėjimas paprastu banko pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą). Patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje tavoirankis.lt , kartu su el.laišku gausite ir išankstinę sąskaitą. Pagal ją galėsite padaryti pavedimą į mūsų atsiskaitomąją banko sąskaitą, nurodytą išanksinėje sąskaitoje arba skiltyje Kontaktai. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.

Atsiskaitymas grynaisiais. Mokėkite už prekę tuomet, kai ją pristatysime tiesiai Jums į namus (Atsiskaitant grynaisiais pristatymo metu, taikomas +3 € mokestis už grynųjų pinigų paėmimą, atvykus kurjeriui, prašome paruošti pinigų sumą be grąžos), arba mūsų parduotuvėje Joniškis Vilniaus g.2 , atsiimant prekę iš karto.

Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę. Atsiskaityti už prekes galite naudodamiesi šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank​, SEB, Luminor|DNB, Luminor|Nordea, Danske bankas, Šiaulių bankas, Medicinos bankas​, Citadelė. 

Užpildę užsakymą mūsų el.parduotuvėje tavoirankis.lt ir pasirinkus savo banką tavoirankis.lt Jus nukreips į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia mokėti. Elektroninės bankininkystės  puslapyje Jums tereiks prisijungti įprastu būdu, o sistema jau bus suformavusi mokėjimą už pasirinktas prekes, beliks tik patvirtinti mokėjimą. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl būsite nukreiptas į tavoirankis.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į elektroninę parduotuvę neperduodami.

UAB "Tavo įrankis" REKVIZITAI

 

Įmonės kodas-302863492

PVM mokėtojo kodas-LT100007137219

a.s.LT647300010132936434 Swedbank

Joniškis

Vilniaus g.2

Tel: +37060048201